Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok elalvási lehetőségeke...

Tudnátok elalvási lehetőségeket mondani? Az orvos régebben azt mondta mézes tej lefekvés előtt, elején talán jó aztán rajtam már nem segített.

Figyelt kérdés

Most egyetemistaként ha 1-2 sörrel bepiálok talán eltudok aludni, vagy 1-2 feles tátra teától, de ma az se jött be fél 5 ig bírtam a fetrengést és nem bírtam tovább az időm pazarlását azóta tanulok. Pedig előző nap reggel 9-23 óráig tanultam.

Nem örülök neki, hogy iszok, de máshogy nem tudok ellazulni. Próbáltam sedacur fortet nem jött be.

Néha úgy érzem lehet nem érdemlem meg az alvást, pedig amennyit tanulnék örülnék neki. (jövőhéten 3 vizsgám van)



2017. jún. 4. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Egészséges embernek nem kellenek szerek az alváshoz. Semmilyen. Alvásklinika és pszichológus segít.


A mézes tej meg full cukor. Nem csoda, ha utána nem tud aludni valaki.

2017. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem tudsz aludni este akkor tanulj! Engem az mindig elálmosított.
2017. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fahéjas tej, meleg fürdés, gyógyfüvek (bioboltban megmondják, melyik), melatonin (gyógyszertárból), és csak kevés munka, kevés tanulás, több idő magadra.

Egy kis fizikai munka/mozgás nap közben, hetente 2-3-szor.

2017. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csukd be a szemed, és kezdj el számolni magadban 100-tól egyesével visszafelé. Én már 60 körül el is alszom.
2017. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valeriana Relax, gyógynövényes, még aránylag elfogadható "gyógyszerszedés"

vagy ha nem akarod, akkor macskagyökér tea.

2017. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Probaltam mindenfele veny nelkuli altatot-nem segitett.melatolin hormont is szedtem,az sem. Levendula,citromfű illoolajat-az sem. Meleg tej,banan,szerecsendio,joga,ima. Mindent,de semmi nem segitett. Most orvos irt fel altatot. Lényeg,hogy ne stresszelj rá és akkor próbálj meg akkor aludni,amikor rád jön az álmosság,ez lehet reggel,délután vagy bármikor. Vagy menj el pszochológushoz.
2017. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudok én aludni, csak a zh-k vizsgák idején ilyen rossz a helyzet. Próbálkozok majd.
2017. jún. 4. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!