Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szokták mondani, hogy lefekvés...

Szokták mondani, hogy lefekvés előtt már ne együnk. De ha én 7-kor vacsizok utána végig fekszek de nem alszok az nem ugyanaz?

Figyelt kérdés

Fekve tanulok, tunyulok, az alvás tudom, hogy kevesebb kcal-t éget, mint az ébrenlét. De ennyit számítana?

Ennyi erővel 5-kor vacsizzak, amikor utána még aktív vagyok? :D


2017. jan. 3. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az alvás számít, azon ront sokaknál az evés.
2017. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Messze az összbevitel számít a legtöbbet, de ha azt tapasztalod, hogy lefekvés előtt nem jó sokat enned, ne egyél sokat.

Az miért számít, hogy mikor égeted el? Nekem az is pompásan megfelel, ha másnap égetem el a vacsorával bevitt kalóriákat...


Akkor vacsorázz, amikor neked jó. Vagy ne vacsorázz, ha akadályoz.

Van, aki nem bírná ki, hogy mondjuk 5-kor egyen s pl. 3-kor feküdjön, akkor se, ha nem valami aktív...

2017. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mikor eszel, az osszkaloria számít.
2017. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz, mert az agyad, az anyagcseréd, az egész tested másképp működik, amikor alszol és másképp, amikor ébren vagy. Hiába fekszel, az agyad sokkal aktívabb olvasás, tanulás, filmnézés, játék stb. közben, mint alvás közben.

Egyébként pedig lefekvés előtt kb. 2 órával ajánlott utoljára enni.

2017. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én közvetlen eszek lefekvés előtt is délután 5 óra után még legalább kétszer. 2 órával lefekvés előtt mimre lefeküdnék éhes vagyok és nem megy az alvás.
2017. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!