Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne valakinek kedve csatlako...

Lenne valakinek kedve csatlakozni? (Kemia, biologia) orvosira/fogorvosira/gyogyszereszetire keszulok!

Figyelt kérdés

Jovore jelentkezem, meg nem dontottem el, hogy fogorvosira vagy gyogyszereszetire. Viszont van mit bepotolni/megtanulni. A magantanar tok jo, csak en mar elfogyasztottam parat, semmire se voltak jok,csak penznyelok. Nagyon nehez megfelelot talalni, aki tenyleg kompetens, plane a felvetelihez. Akik meg ilyenek, hozzajuk mar 1 evre elore is kb lehetetlen idopontot kapni. Ha pedig az ember dolgozik mellette, vagy nem Budapesten el, akkor az az 1-2 hasznosabb felkeszito is kiesik, amire erdemes befektetni, a tobbseg meg csak elmeleti (voltam, szinten nem mondom, hogy penzkidobas, de nelkule is meglettem volna).


Ezert arra gondoltam, hogy mivel ugyis az marad meg leginkabb, amire magunk rajovunk, illetve tobb szem tobbet lat, tobb agy tobbet tud alapon, segithetnenk egymasnak, foleg a kemiaban. Aki benne van, az dobjon nekem egy email cimet privatban. Koszontem! :-)


2017. jún. 4. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én idén érettségiz(t)em emelt bioszból és kémiából, ha kell segítség írj
2017. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg függ az idei ponthatároktol, de lehet majd csatlakozom :D
2017. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben 2. Dobj emailt, ha csatlakozol. Addigis kitartast es jo szobeliket!
2017. jún. 5. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azért tudnék neked jó tanárt ajánlani. Kémia 91%, biológia 94%.
2017. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ha a közelben én is tudok jó tanárt
2017. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!