Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki tudja hogy...

Van itt olyan aki tudja hogy nem fogják felvenni?

Figyelt kérdés
Ma néztem meg a biosz meg a kémia emeltem.. Lemondhatok a gyógyszerész szakról, ez egészen biztos.. 80%-os szóbeli kéne hogy felvegyenek.. Van még aki hasonló cipőben jár?

2017. jún. 6. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Detto. Ugyanígy irtam uzit.
2017. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, én nekem a szóbelitől függ, ha nagyon elrontom akkor ugrik. :(
2017. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hány % lett a biosz kémia? :(
2017. jún. 6. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
71 és 63 :/
2017. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nehogy feladjátok. Én kétszer érettségiztem emelt biosz+kémia kombóból. Az első évben, amikor bioszból közepes, kémiából pedig 0 tudásom volt, akkor is a biosz 47, a kémia 27! pont lett úgy, higy tényleg semmit sem tudtam. A szóbeliztető tanárok olyan szinten segítőkészek, hogy nem hittem el, amit nem tudtam azt úgy körülírták, hogy előbb utóbb rájöttem, hogy mit kéne mondani. Szóval hajrá, meg lesz az a 80%
2017. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha az utolsó most nem írja ezt ide én komolyan feladtam volna és neki se állok ismételni.. Ez úton is köszönöm neki.
2017. jún. 6. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak biztatni tudlak titeket!

Tavaly voltam mindkettőből.

Kémiából csak 60+% lett az írásbeli, szóbalin meg 90+%-os lettem, fel is vettek! (A biosz szóbelim is 95+% lett, mondjuk ott az írásbeli is jól sikerült.)

Mindkét szóbeli sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam!

2017. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
80%-os szóbeli simán hozható, inkább tanulj siránkozás helyett. Én amikor érettségiztem kémiából emelten, az írásbelire alig tanultam, ötvenvalahány % lett. Aztán szóbelire összekaptam magam, és 97%-os lett.
2017. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült? Hány pontod lett?
2017. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!