Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ! A tanárok az egész évet...

! A tanárok az egész évet nézik vagy a félévet?

Figyelt kérdés
Na szóval félévkor kitűnő voltam,de most van egy 5-ösöm,4-esem,meg egy 3-asom! Előző félévben kb 5db-ötös meg egy 4-es szerintetek? #Nyolcadddiiik:/
2017. jún. 7. 14:11
 1/5 A kérdező kommentje:
ezek a jegyek bioszból vannak...a többi jegyem más tantárgyból 5,van 5 dicséretes tantárgyam is
2017. jún. 7. 14:13
 2/5 anonim ***** válasza:
tanár függő , egyébként az egész évet kellene alapjáraton értékelni
2017. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs e-napló? Ha a leírtak alapján kiszámítom az átlagod, akkor az első félévben 4,83 volt az átlagod. Második félévben kerek négyesre állsz. A két félévet összevetve 4,55-re állsz. Habár nem tudom melyik témazáró, melyik szorgalmi, órai munka jegy, mindnek más a szorzója. Hát...nálunk 4,6-tól adják meg az ötöst. Főleg, így, hogy rontottál...innen már csak tanárfüggő.
2017. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az egész félévet kell(ene) néznie.
2017. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a válaszokat köszönöm,nagyon bepánikoltam de nem kellett volna,megadta az ötöst!:)
2017. jún. 23. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!