Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A történelem érettségimben az...

A történelem érettségimben az esszé választásnál rosszul párosítottam össze, aztán rájöttem és egy tisztázati lapra írtam másikat, de nem számolták és nem is nézte meg, azt mondta nem is fogja. Ezt így kell?

Figyelt kérdés
Vagy lebbezzek fel? Valaki mondja el nekem, ennek hogy kellene lennie.

2017. jún. 7. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne, még véletlenül se "lebbezz fel", de ha érthetően jelölted, hogy a pótlapra írtad a végleges esszét és főként, ha a pótlapot feljegyezték a fedlapon is, akkor természetesen fellebbez!
2017. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mi sulinkban az egyik töritanár (!) mondta, hogy történelemnél nincs tisztázati lap, csak piszkozati. Én erről tőle hallottam először, amit azért nem értek, hogy akkor miért van ott a fedőlapon a lehetőség, hogy tisztázati illetve piszkozati lapok száma? Barátnőm infóból ment, ott tényleg nincs ilyen lehetőség, és nem is volt a fedőlapon.

Így nálunk is jó páran buktak emiatt pontot. Ha már a te tanárod is ezt mondja, lehet, tényleg nincs lehetőség tisztázati lapra, de akkor tényleg nem értem, miért van neki kihagyva a hely...

Amúgy már nem tudsz fellebbezni, mivel ma délután négyig lehetett tudtommal.

2017. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fellebbezési határidő ma du. 16.00 órakor lejárt
2017. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!