Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van 340 ponttal...

Mennyi esélyem van 340 ponttal az ELTE BTK orosz szakára?

Figyelt kérdés
Már évek óta 380 ponttal lehet bejutni, gondolom ez idén se fog sokat változni, de reménykedem hátha mégis. A szabályokat is tudom, mi alapján döntik el a ponthatárt, de szerintetek van esélyem?

2017. jún. 7. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elkeserítő lesz, hogy ezt mondom de nem látok sokesélyt a ponthatár 40 pontos csökkenésére idén, abból kifolyólag főleg, hogy szerintem könnyű volt az idei érettségi. De ne legyen igazam!

Kitartást!

Egy volt szlavisztikás! ;)

2017. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem baj, legalább a germanisztika vagy a hebraisztika meglesz. :) de köszönöm a valászod! :)
2017. jún. 7. 18:12
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs esélyed, bocsi :/
2017. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. Attól még, hogy statisztikailag még sosem volt ilyen, még 300 is lemehet.
2017. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!