Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen volt az...

Szerintetek milyen volt az ideji érettsegi, lehet hogy lejebb mennek a ponthatárok vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem úgy sikerúlt az érettségi mint ahogy terveztem és az osztalytarsaimnak se , nektek hogy sikerul mi a véleményetek ? Van még remény hogy lejebb menjenek a ponthatárok egyetemen ? :D

2017. jún. 9. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol mondom hogy ezen ne filozz. Egyreszt szakonkon valtozo lesz biztos másrészt ezt nem lehet kiszamitani. Hidd el tudok miről beszelek. Orvosira keszulok es 8 evre visszamenoleg megvan minden adat hogy hanyan jelentkeztek, milyenek lettek az erettsegik, százalékos arany, hanyat vetzek fel, es a ponthatar az adott evben. Nagyon de nagyon megakartam saccolni a ponthatart az orvosira de a kis statisztikambol is kiderult hogy nem lehet. Volt olyan ev amikor jo erettsegi eredmenyek szulettek es megis kevesebb volt a ponthatar mint abban az evben mikor szar erettsegi volt. Attol fugg hogy az adott evben akik jelentkeztek a szakra azoknak milyen lett az erettsegi. De azt nem tudjuk. Most pl. lehet hogy a kemia erettsegi nagyon jo lett de ha a jobbakat azok irtak akik nem orvosira hanem mas szakra mennek akkor hiaba lett jo a kemia erettsegi attol meg az orvosin pontcsokkenes lesz... Szoval tényleg nem lehet megmondani.
2017. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Remélem nem fogsz egyetemre járni ilyen helyesírással.
2017. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ideji xdddds
2017. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ideji? Nálam automatikus bukás lenne...
2017. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az idei nagyon könnyű volt, de nem vagyunk egyformák. Beszéltem már olyannal aki szerint nehéz volt. Én olyan 465 körülire saccolom a pontjaimat.
2017. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A hejesirasi tanarom mondta hogy ezt igy kell irni, amugy elnezest elirtam ; akiknek meg nem akadt meg a szeme a hibamon es informativ valaszt adtak azoknak nagyon koszonom !
2017. jún. 9. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

A heLYesírási tanárod rosszul tudja, zavard el!

Lehet, hogy LEJJEBB mennek a ponthatárok, de ilyen heLYesírással az IDEI évben ne próbálkozz! A rövid és hosszú magánhangzókat kevered, a vesszőt hírből sem ismered.

2017. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aki a témához nem tud hozzá szolni azt kerem ne itt okoskodjon, szerintem internetes kornyezetben elo fordul hogy elvetek egyket helyesirasi hibat es kihagyok egyket vesszot sot az is hogy nem hasznalok ekezetet, koszonom
2017. jún. 9. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

De ilyet nem lehet elvéteni véletlenül hogy "heLYesírás"..:(



Egyébként meg ahhoz hogy tudjunk válaszolni a kérdésedre meg kéne adnod hogy melyik szakra jelentkeztél.

2017. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mar mindegy igazatok van nagyon rossz a hejesirasom ezert szuneteltetem az egyetemet
2017. jún. 9. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!