Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan egyetem Budapesten,...

Van olyan egyetem Budapesten, ahol mangarajzolást is lehet tanulni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nincs. Csak művészeti egyetemek vannak, de onnan páros lábbal rúgnak ki, ha így állítasz be.
2017. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs jelenleg ilyen egyetem.

A felsőoktatásban az alapokat tanulod meg, ha a mangás stílusodat neked kell kialakítani. Esetleg autodidakta módon tanulhatsz a netről.

2017. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szász Ági válasza:

Egy helyet tudok Budapesten, a Művészházat, ahol tanítanak mangát rajzolni. (muveszhaz.com) A Japán Alapítvány és a Japán-Magyar Baráti Társaság rendezvényein is szokott lenni mangarajzolás. Ott esetleg érdeklődhetsz. Ezek a rendezvények meg vannak hirdetve a JMBT honlapján.

Esetleg egy könyv: Ben Krefta: Manga rajzolás kezdőknek (Bookline-on megrendelhető)

2017. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Képzőművészeti Egyetemen amikor csoporttársam közölte a tanárral, hogy mangát szeretne rajzolni, a tanár elkezdett ordítani, hogy "akkor menjen Japánba". Szóval ez a hazai hozzáállás.
2017. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkodtam azon hogy ha megtudják a tanárok hogy mangát akarok rajzolni, kihajítanak :D Bár lehet ha itt nem sokat érnék el vele, max ha kiköltözök Japánba...
2017. jún. 24. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!