Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek így mennyi esély...

Szerintetek így mennyi esély van jövőre az OKJ-s vizsgát letenni?

Figyelt kérdés
Számítógép-szerelő, karbantartó szakmát tanulok, a hálózatokat nagyon utálom, főleg amikor ilyen k***szott rendszer adminisztrációs dolgokról van szó, amikor ezt kell tanulni legszívesebben felkötném magam... Aztán a szerelésbe nincs sok tapasztalatom még, néha sokat szerencsétlenkedek benne, karbantartáshoz csak minimálisan értek. Így szerintetek mennyi eséllyel indulok a vizsgának? Engem igazából a szakma gyakorlati része érdekelne csak, (persze a rendes gyakorlat, ahol szerelni kell meg gépet tisztítani, újratelepíteni vírust irtani stb...) De még a krimpelést is szívesen csinálom meg kábel bekötés, persze amíg nem kell olyan mértéki belemenni a hálózati témába, hogy elszálljon az életkedvem... De sajnos ebbe is elég amatőr vagyok, szerelés tekintetében csak asztali PC az ami szóba jöhetne nálam, laptopokat szintén rühellem, ja mellesleg mikor állandóan újdonságok tömkelegéhez kell érteni olyan mértékig fel tudom magam idegesíteni, hogy nem úgy van ahogy megszoktam meg stb, hogy megőrülök... Na mindegy hosszú sztori... Ezek alapján szerintetek van esélyem letenni a szakmát, utána úgy is el megyek mást tanulni, mert így nem fogok ezzel a tudásommal úgy se érvényesülni.

2017. jún. 11. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!