Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME vagy Debreceni Egyetem...

BME vagy Debreceni Egyetem Műszaki?

Figyelt kérdés

Gépészmérnöknek készülök,a pontom meglenne a BME-re is.(most szintemelőztem matekból,81%) Debrecen az egyetemek rangsorában megelőzi a BME-t,de azt hallottam műszakinál nem.

Változtassak sorrendet?Elsőnek Debrecent jelöltem be.

Van olyan aki esetleg mindkét szakra járt?Vagy megköszönném a véleményeket mindkét egyetem műszaki karáról külön külön is.



2017. jún. 11. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Továbbra is Miskolc vagy BME. A Debreceni Egyetem nagyon jó, de nem a műszaki képzésekben.

Én Miskolcon végeztem, nagyon jó a campus, van hallgatói élet. A műszaki képzés színvonalas, de teljesíthető.

A BME-ről rengeteg rosszat hallottam olyan szempontból, hogy mennyire szívás, de persze jó hírnévvel rendelkezik és erős képzést biztosít.

2020. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vodafonelive ***** válasza:
0%
Egy 3,5 éves kérdésre ne várjunk már választ a kérdező felől. :D Én továbbra is a specializációkat mondom, hogy az alapján érdemes menni. Ha olyat tanult amit nem szeret, az gáz. PL. pont Miskolcon voltam nyílt napon a műszaki földtudományi mérnöki képzés érdekeltsége miatt és egy ottani hallgató mondta, hogy mindenki olaj- és gázmérnöki szakirányra akar menni de csak a legjobbakat veszik fel oda és emiatt pl. Ő kényszerből bányász szakirányra ment. Kicsit elkeseredetten mondta, úgyhogy elég rossz ha olyan szakirányt végzel amit még utálsz is. :) Persze a bányásznak meg az olaj- és gázosnak ugyan az lesz a végzettsége, hogy műszaki földtudományi mérnök, de nagyon na. :)
2020. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Tapasztalatból írom, hogy a gépész,menedzser nagyon gyenge. Ha nem gépész szakközzépből jössz akkor sikeres diplomával nem fogsz tudni semmit. Sajnos.
2021. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!