Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségin milyen sorrendben...

Érettségin milyen sorrendben húzom majd a teteleket?

Figyelt kérdés
En leszek az első (angolból nem kell mert emelteztem )

2017. jún. 13. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy a tanárok hogyan találják ki.
2017. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

nálunk pl így volt

nyelv,magyar,történelem,választott

2017. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Ha n tárgyból vizsgázol, akkor n! sorrendben húzhatod ki őket, és ezt nem lehet így kitalálni, majd el fogják mondani a megnyitáson. Rengeteg mindentől függ.
2017. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd ott mondjak h pl most ezt húzd ? :)
2017. jún. 14. 07:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az első reggel a megnyitáson már megvan a lista, elmondani csak az első pár embert szokták, aki bent marad, és utána a többiekét kiteszik valahova, pl. a büféterembe. Fogod látnia sorrendet.
2017. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi már előre megkaptuk a listát a jegyzőtől. Az első általában a nyelv, mert ott nincs felkészülési idő (bár ez már téged nem érint), nekem a második a magyar, a harmadik a választott lesz. Töriből emelteztem.
2017. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Nincs kitaláció.

Idegennyelv, irodalom és nyelvtan, történelem, választott tárgyak.

2017. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!