Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes 32 évesen levelezőn...

Érdemes 32 évesen levelezőn gépészmérnöki képzésre beiratkozni úgy, hogy jelenleg nem ilyen területen dolgozom?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget! Sajnos csak a holnapi nap folyamán fogok tudni reagálni.
2017. jún. 13. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel és a jövőben ilyen területen szeretnél dolgozni akkor érdemes.
2017. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben azt érzed, hogy tudsz erre időt szakítani a munka és család mellett, megvan hozzá a megfelelő alapod(matek, infó), ebben képzeled el a jövődet, megvan hozzá a kellő kitartásod akkor mindenképpen van értelme!

Kiemelném azt, hogy tényleg fontos az előképzettség.

Más egy fiatal, rutinban lévő diákfej, mint egy felnőtté, aki már nincs hozzászokva a folyamatos tanuláshoz, és akár az alapjai is megkoptak!

Tényleg kell a jó matek, és infó alap, anélkül nagyon szenvedés a dolog!

2017. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A matematikával különösebb gondom nem volt, de a tudásomat ennyi év után fel kell frissítenem. A fizikával és az infóval pedig muszáj is lesz foglalkoznom, mert valamelyikből érettségit kell tennem, mert annak idején földrajzból vizsgáztam, és azt hiszem, hogy azt nem lehet beszámíttatni.
2017. jún. 14. 04:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogalam sincs a levelező milyen, én a nappalit tudom : 4 évig a nyarak kivételével nincs életem, mert annyit kell tanulni. Nem tudom elképzelni hogy lehet ezt teljesíteni amellett hogy pl valaki dolgozik/mást csinál.
2017. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kedvcsinálónak ilyen eredmények vannak egy vizsga után

[link]

2017. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Háhá! :D Ismerősek ezek a táblázatok! Van diplomám, és volt olyan írásbelink, ami után álltunk a tanszéki hirdető mellett, hogy kihozzák a hasonló jegyeket felsoroló papírt. Látom, itt is van stréber, aki kapcsán lehet tanakodni, hogy mégis ki lehet az? :D
2017. jún. 14. 18:57
 7/10 A kérdező kommentje:
A Kollár egész jó arcnak tűnik az osztályzatai alapján! :D Melyik tárgy volt ez?
2017. jún. 14. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Gépelemek 2
2017. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
OK! Köszönöm szépen a segítségeteket!
2017. jún. 15. 04:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulásnak mindig van értelme! Ha az első pár félév lemegy, akkor a nehezén túl leszel már. (Sok szoró tárgy van az elején).
2017. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!