Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így is két OKJ-nak fog számítani?

Így is két OKJ-nak fog számítani?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy OKJ-t(gyógyszertári asszisztens) de sajnos nem biztos, hogy tudom folytatni az iskola miatt. Át szeretnék jelentkezni máshová ,de nem biztos,hogy sikerül. Így csak egy elvégzett évem van. (2 éves). Viszont lehet elkezdenék egy másikat idén, ami szintén 2 éves. De viszont idén jelentkezek egyetemre is és ha sikerül akkor az egyetemet választanám.

Csak nem szeretnék egy évet kihagyni tanulás nélkül , ezért gondoltam erre.

Egyetem után viszont szeretném folytatni az OKJ-kat, mert nem szeretném ha kárba menne ez a két év. Ettől függetlenül ezek ingyenesek maradnak, ha később folytatom? Mert két OKJ-t finanszíroz az állam.

Vagy egyáltalán az elkezdett OKJ-kat lehet folytatni?



2017. jún. 17. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!