Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem lehetne még valahogy...

Nem lehetne még valahogy sulit bejelölni?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem és olyan gondban vagyok, hogy még a három eddigi mellé szeretnék még egy negyedik sulit is beirni. Lehetséges-e még valahogy, akár valamilyen fizetős módon, vagy már ezzel teljesen elkestem?

2017. jún. 24. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet, mostmár csak a sorrenden tudsz változtatni
2017. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írja, már nem lehet, csak egyszeri sorrendmódosítási lehetőséged van. Lesz pótfelvételi augusztusban, ahol azok jelölhetnek egyetlen szakot, akik nem vettek részt ebben a felvételi eljárásban, vagy részt vettek, de egyik jelölt szakra se vették fel őket. Pótfelvételin nem lehet mindegyik szakra jelentkezni, és amikre lehet, azokra is csak fizetős képzésben.
2017. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnálattal olvasom. :( Köszönöm azért a tájékoztatást.
2017. jún. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!