Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen középiskolát választott...

Milyen középiskolát választottatok és milyen pályán szeretnétek elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Én idén szeptemberben leszek 8.-os és még nem nagyon van ötletem minek szeretnék menni ezért hátha kapok itt valami jó ötletet. :) A kérdés leginkább azoknak szól akik idén ballagtak vagy jövőre fognak. Előre is köszönöm :)
2017. jún. 26. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakgimnáziumot
2017. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Én gimit választottam, és pszichológus szeretnék lenni :)
2017. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most érettségiztem és egyetemre megyek tovább. Azt ajánlom, hogy a gimit csak akkor válaszd, ha egyetemen akarod folytatni, mert az érettségi önmagában nem sokat ér, menni kell tovább és diplomát szerezni. Ha nem vagy biztos abban, hogy te akarsz egyetemre menni, akkor szakgimnáziumba menj, mert akkor lesz szakmád is és érettségi is, és akár mehetsz egyetemre is tovább.
2017. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Milyen tanuló vagy?
2017. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kerek 4 az átlagom
2017. jún. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!