Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ugyanarra a szakra hogyan...

Ugyanarra a szakra hogyan kell újrajelentkezni?

Figyelt kérdés
Két egyetemet végzek egyszerre és a második szakomon államilag támogatott képzésben veszek részt, viszont csak 34kreditet teljesítettem,így ha jól értelmeztem át fognak sorolni önköltségesre. Olvastam, hogy ez alól kibúvó lehet az újrajelentkezés. Tudna nekem erről valaki infokkal szolgálni? Előre is köszönöm

2017. jún. 26. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Februárban amikor lesz afelvételi eljárás akkor ugyanúgy kell jelentkezned az egyetemre, mintha most is nem járnál oda. Ki kell iratkoznod először erről a szakról és utána ha felvettek újra be kell iratkoznod, el kell fogadtatni utána a meglévő krediteket és tanulhatsz tovább államin. Az egyetlen hátránya hogy így egy év kiesik ezen a szakon most.
2017. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
0%
Vagy meg lesz potfelveteli ahol tudsz jelentkezni.
2017. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-es: pótfelvételit ajánlod annak, aki azért akar újrafelvételizni, hogy államis maradhasson? Ezt átgondoltad? A pótfelvételin csak önköltséges szakokra jelentkezhetsz.
2017. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!