Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok alapsza...

Nemzetközi tanulmányok alapszak után hova mehetnék mesterre?

Figyelt kérdés
Lehet utána gazdasági mestert végezni? Az a helyzet, hogy nem tudom, 'mi leszek ha nagy leszek', kétségbe is vagyok esve mert mindenki lenéz és beszól, amiért a NT az első jeloltem, gondoltam most, amig a gazdasagot és mediat is be tudom rakni legelsonek meg tisztazom a helyzetet: megéri? Vagy inkább menjek másikra? Késöbbiekben szìvesen tanulnék gazdasági vonalon, PR-t mondjuk, de annyira vonz a szak és szeretnék nagyobb belelátást is kapni a politikába. Nálam valóban a gimnáziumi évek 'kitolása' játszik, de félek, elpazarolom az időmet.

2017. jún. 26. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem katasztrófa ez a szak:D nagyon megbàntam,hogy ide jöttem. Idén jelentkeztem is a Corvinusra, közgázra. Renélem felvesznek és itthagyhatom ezt a szart:D

-egy első éves nt-s

2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NT jaj ne :DD ennél már csak a szociológia rosszabb.

NT mesterre mennek azok mind :D

Diplomának jó, de haszna sok nincs

2017. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Mindenképpen jó ha mesterre mész, a tanulás sohasem vész kárba. Olyan mestert válassz ami leginkább érdekel. Ha az NT az akkor az NT, ha politológia akkor politológia. Inkább arra figyelj, hogy jó egyetemet válassz, ahol elmélyült tudást szerezhetsz!
2017. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!