Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnök BSc Veszprém...

Villamosmérnök BSc Veszprém vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, hova érdemesebb menni? Veszprémtől nagyon messze lakom, de gyakorlatilag meg lehet oldani. Érdekel mindenféle szempont /koli,város,szórakozás,sport,tanulás/ ne kíméljetek :D

2017. jún. 28. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Veszprémben tanulok villamosmérnöknek.


A kolikban az a jó, hogy a többséget felveszik, és többségük közel, pár percnyi sétára van a suliból.


A város szép, nem tudom hogy mit lehetne róla mondani. Sportrol nem tudok nyilatkozni. En nem vagyok nagy bulizós de pl a VEN elég jó dolog, meg sok a beulos kocsma ahova ellehet menni, bár Debrecenben képest szerintem sehol sincs a szórakozás. Tanulni kell rendesen a jelentkezők fele az első évben kihullik, és a végzettek 90%-a csúszik 1-2 évet bár ez talán máshol is így van. Én elégedett vagyok az oktatással , a tanárok megkövetelik a dolgokat, de nem szivatnak. A debrecenirol csak annyit tudok, amit néha itt gyíkon hallodtam hogy nagyon nem színvonalas. Amit meg kiemelnék, hogy kevesen vagyunk, így országosan is kiemelkedően kis csoportokban vagyunk, és nagyon jó ösztöndíj lehetőségek vannak, én tavaly 210-ezer forintot szedtem össze

2017. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!