Budapesten megfizethető Operatőr/Cameraman OKJ-s tanfolyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék Budapesten tanulni, később pedig munkaügyben ott elhelyezkedni. Az idén jelentkeztem a Filmművészetire operatőrnek ahol a második fordulóig eljutottam,de sajnos nem kerültem be. Jövőre is meg fogom próbálni, de addig szeretném magam továbbképezni a szakmában. Tud valaki esetleg OKJ-s tanfolyamot? Mindenképpen Budapesten szeretnék tanulni. Ha jól tudom a második Okj elvégzése még ingyenes (már van egy elvégzett szakmám), természetesen nem mindenhol van ez érvényben, a legtöbb az fizetős. Olyat szeretnék találni, amit meg lehet fizetni, lehetőleg részletekben és nem túl borsos összeg... Légyszi, aki tud segítsen. Nagyon fontos lenne, még a nyáron jelentkeznem kell. Köszi előre is az értelmes válaszokat! 20/F

2017. jún. 28. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a szakma nem arról híres, hogy olcsón adnák a tudást. A Hsc stábiskolát tudom ajánlani, az egyetlen jó itthoni operatőr képzés a filmműn kívül ott van. Budapest film academyt és egyéb tanfolyamokat felejtsd el. Okj-s oktatás csak bizonyos területeken (pl ápoló, fodrász, asztalos stb) ingyenes, művészetben sajnos nem. Egyébként is csak papírt ad, a filmes világban pedig komoly nevekkel kell együtt dolgozni és kapcsolatot építeni, a papír semmire sem jó. 27 / rendező
2017. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!