Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító alkalmassági vizsga?...

Tanító alkalmassági vizsga? (Idén aki túl van már rajta? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden iskolában más. Ennek ellenére jó lenne egy kis megnyugtatás azoktól, akiknek friss az élmény.

Hétfőn megyek, a tesi, olvasás nem gond, az ének annál inkább. A felvin "néhány" dalt írnak, kb 12-15 van amit el tudok viszonylag normálisan énekelni (sosem voltam egy dalos pacsirta...) de a tanár szerint akihez járok, a néhánynak az 5 is bőven elég lenne... Illetve a ritmus visszatapsolás is megy. A kottaolvasás és a szolmizálás viszont inkább nem minősíteném ...

Szerintetek így is van remény?


2017. jún. 29. 17:25
 1/9 anonim válasza:
Szia! Nekünk 10 népdalt és 10 gyerekdalt kellett vinni, de csak 1 népdalt énekeltettek el velem.
2017. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem :)

Nekem csak tényleg az nem világos, hogy a behívóban is az van, hogy a felvin van a követelmény, ott meg akárhogy kutattam, csak a "néhány" dalosat találtam ... :/

2017. jún. 30. 03:37
 3/9 anonim válasza:
Akkor tényleg iskolája válogatja... Nekem a behívóban részletesen le voltak írva a követelmények. Mindenesetre szerintem nem lehet gond, ha kevesebb dalod van, a lényeg, hogy olyat válassz, amit jól eltudsz énekelni. Sok sikert!
2017. jún. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is arra vártam, hátha a behívóban lesz több infó, de nem. Minden esetre köszönöm :)
2017. jún. 30. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Fel kell írni egy lapra és majd megmondják azok közül melyik legyen?
2017. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tőlem elkérték a listát, és kérdezték,hogy melyik népdalt szeretném elénekelni. Valakinek választottak ők is egyet pluszban a listáról.
2017. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tőlünk nem kértek semmit, amit akartunk azt énekeltünk.

Végül nem sikerült sajnos. De nem én voltam az egyetlen. Elég komolyan vették sajnos az ének részt (szerintem). Ha nem volt teljesen tiszta, akkor nem érdekelte őket, hogy lehet e fejleszteni :(

2017. júl. 3. 16:59
 8/9 anonim válasza:
Sajnálom! :(
2017. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, hogy nem sikerült, nem gondoltam, hogy ilyen szigorúak. Én is akarok majd jövőre menni. Melyik egyetemen nem engedtek át?
2017. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!