Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok olyan OKJ képzést ami...

Tudtok olyan OKJ képzést ami nappali és ingyenes, és lehet jelentkezni oda ahova nem kérnek érettségit?

Figyelt kérdés
Elrontottam az egyik érettségi tantárgyamat(szóbelin nem bírtam annyi pontot összeszedni), és ezáltal csak kivonatot kaptam ami azt jelenti, hogy majd az őszi érettségire fogok jelentkezni és azt már remélhetőleg sikeresen leteszem. Csak addig szeretnék nappali OKJ képzésre menni mert ahova jelentkeztem volna oda érettségit kérnek mivel ösztöndíjas így azt javasolták nekem sokan, hogy próbáljak meg 1 OKJ-t addig majd utána oda menjek. De nem találok sehol se olyan OKJ-t ami ingyenes és nappali illetve lehet jelentkezni rá.

2017. jún. 30. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik szakma?
2017. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokféle OKJ van, amihez elég a 10 osztály, pl. villanyszerelő. Az első OKJ-s szakmát mindenki megszerezheti ingyen, csak kicsit utána kell járni a módjának.
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!