Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Dorisz17 kérdése:

Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek minek menjek tovább tanulni gondolkoztam már idegenvezetőn németnyelv tanáron de pincér is eszembe jutott már igazán el kéne döntenem?

Figyelt kérdés
Német nyelvből kitűnő vagyok érdekelnek az állatok legfőképpen a kutyák ha valakinek valami segítség kell én ott vagyok bennem lehet bízni.Milyen tippeitek vannak nagyon jól jönne valami tipp már ez a szakma és tovább tanulás kérdések nagyon aggasztanak. Esetleg valamilyen tanár legyek vagy valami más?

2017. júl. 1. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha élvezni akarod a munkád, akkor nyilván olyasmit válassz, ami a leginkább érdekel.

Ha sok lóvét keresni, akkor olyat válassz, amivel rengeteget lehet (programozó, mérnök). Esetleg külföldön vállalhatsz munkát.

2017. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen olyat akarok amivel sokat lehet keresni de azért valamennyire élvezni is lehet
2017. júl. 1. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

amivel sokat lehet keresni: programozó, mérnökinformatikus, villamosmérnök, gépészmérnök, gazdaságinformatikus, pénzügy és számvitel, közgazdász matematikai elemzés. Csák hát ugye ezekhez mind matek kell.


Ha érdekelnek az állatok akkor mehetsz állatorvosnak, de ezzel állami szférában nem fogsz sokat keresni( és nem is könyü bejutni), viszont ha tényleg jó vagy németböl, akkor kimehetsz Németországba, na ott agyon keresheted magad. Némettel mehetsz német tanárnak is, de itt csak a külonórákkal tudsz normális fizetést szerezni, és a német mellé kell még valamit válassz, amit tanítani akarsz.

2017. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!