Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapestiek, és érettségit...

Budapestiek, és érettségit csináló emberek! Hol találok? Milyet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 1 éve lakom Pesten, dolgozom, de szeretnék érettségit. Elvégeztem a szakmunkást vidéken, mint gépíró és szövegszerkesztő. Szeretnék érettségit tenni itt Budapesten, lehetőleg 2-3 év alatt. Aki épp csinálja, vagy csinálta milyen iskolát ajánlana, vagy tud?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2010. máj. 20. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

szia én most fejezem be a sulit és érettségizem,akik ilyen korban szeretnének 2 féle módot tudok ajánlani:

1.elmész esti suliba és ott

2.bemész az oktatási minésztériumba és kérsz időpontokat(ha ez az első érettségid akkor ingyen lesz,ha nem akkor pénzt kell fizetni mindegyikért!)akkor besorolnak egy.egy középsuliba és odamész megcsinálod.

2010. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, így szeretném csak nem nagyon vagyok jártas Pesten és azért érdeklődnék melyik suli lenne jó erre.

2010. máj. 21. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én vagyok az első,látom más nem keresett rá neked,de megnéztem.Tessék:

Than Károly Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola


Weboldal:

[link]



Budapest / Budapest

1023 Lajos u. 1-5.


2. Európai Üzleti Politechnikum


Weboldal:

[link]



Budapest / Budapest

1119 Rátz László u. 3-7.


3.Szabó Ervin Gimnázium és Szakközépiskola


Weboldal:

[link]



Budapest / Budapest

1139 Üteg u. 30


Itt van pár,de itt egy oldal is többnyire budapesti esti iskolákkal

[link]

remélem tudtam segíteni,vedd figyelembe hogy 3 oldal van:)

jóéjt

2010. máj. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Átrágom őket rendesen!

Köszi mégegyszer!

2010. máj. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!