Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttként szeretném elvégezn...

Krissz83 kérdése:

Felnőttként szeretném elvégezni az általános iskola utolsó két osztályát (7-8) Budapesten erre milyen lehetőségeim lennének?

Figyelt kérdés
Gyermek koromban családi okok miatt abba hagytam az általános iskolát mikor 7.-es lettem (dolgoznom kellett),most viszont munka mellett szeretném elvégezni az utolsó két osztályt.Keresgéltem neten de nem igazán találtam számomra megfelelő választ,ezért kérnék itt segítséget!Esti suli már ha van ilyen,nekem nem jó mivel éjjel dolgozom,hétvégén pedig nappal,olyan megoldás érdekelne ami vagy nappali (délelőtti),vagy levelezős.Lehetőleg minél hamarabb szeretném elvégezni a maradék két osztályt,mondjuk egy év alatt a kettőt.Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 2. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok..ezen már nyilván túl vagyok,valaki értelmes esetleg?:DD
2017. júl. 3. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!