Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezzel a tudással nehéz lesz...

Ezzel a tudással nehéz lesz elvégezni a szakácssulit?

Figyelt kérdés

Illetve nem csak elvégezni, hanem megfelelő tudást elsajàtítani. Most fogom kezdeni a sulit.

eddig amiket megtudok főzni: főzelékek, diszno, csirkepörkölt, milànói, töltött káposzta, húsleves, krumplipüré, krumplistészta.

elég lesz ez az alaptudás kezdetnek?

20/l

köszi a vàlaszokat



2017. ápr. 27. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó alapnak
2017. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igazából nem az számít hogy mennyi ételt tudsz elkészíteni, persze ez is fontos, de úgy is a suliba az a lapoktól indulva pl. vágási módoktól kezdve mindent úgy is megtanítanak. De a kérdésedre válaszolva alapnak nem rossz!
2017. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Előző vagyok. És ennél sokkal komplikáltabb dolgokat is tudni kell.
2017. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetek majd nagyon jó szakács? Mi kell hozzá? Milyen készségek? Vagy továbbképzések? Tapasztalat? Ismeretség?

Nagyon nagyon jo szakacs szeretnek lenni

2017. máj. 7. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Még sok is. Ott mindent az alapoktól fognak tanítani. Minél kevesebb az alaptudásod, annál kisebb az esélye, hogy összezavarodsz. Nem viccelek. Én érettségi után mentem szakácsiskolába, volt tapasztalt háziasszony is az osztályban, neki voltak komoly gondjai, meg folyamatosan ő akarta tanítani a tanárt arra, ahogyan ő főz a családjának (és nem akarta elfogadni azt a tényt, hogy a világ 99%-a nem úgy készít bizonyos ételeket, ahogy ő).
2017. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is érettségi után kezdem el. :D

Azzal nem lesz gond hogy nem fogadom el amit tanítanak . Remélem nem lesznek olyan oszt.tarsaim akik neked voltak!

2017. jún. 13. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!