Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi asszisztens vagy vegyész...

Jogi asszisztens vagy vegyész technikus a jobb választás?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a jogi asszisztens az ismeretség függő.Ha van a családodban jogász,vagy kormányközeli akkor nagyobb sanszod van állást találni ilyen területen.A vegyész technikus,sokkal szerteágazóbb lehetőséget hordoz magában.

Nem tudom hol laksz,melyik részén az országnak,de Borsodban itt van a TVK (Tiszai Vegyi Kombinát ami a MOL-hoz tartozik),BorsodChem(Kazincbarcika előtt) Kiss és társa , Apollo Tyres(Gyöngyöshalász) különböző vegyipari kis és nagyobb vállalkozások.Ide szükségesek a vegyész technikusok de az Alföldön pedig a különböző növényvédő szerek/takarmányok gyártása.Pesten az Environist Kft. Szerintem egy vegyész technikusival jobban jársz egy jobb vegyésztechnikusi képzéssel(meg kell érdeklődnöd melyik a legjobb vagy melyik munkaképes).


21/F ME-MFK

2017. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vegyész technikus. Ahogy azt az első válaszoló írta. Én jogin vagyok, és igen ha nincs ismerős aki szerez neked egy kényelmes állást nem fogsz vele tudni olyan könnyedén elhelyezkedni. A vegyész az viszont okés országos szinten nézve is. Bárhova mész vele biztosabban kapsz majd munkát.
2017. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!