Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyészmérnöki, biomérnöki,...

Vegyészmérnöki, biomérnöki, környezetmérnöki, élelmiszermérnöki vagy természetvédelmi mérnöki képzésekre hány ponttal jutottatok be?

Figyelt kérdés

Milyen lett az érettségi? Matekból Illetve a választott tárgyból? Mi volt a választott természettudományi tárgy?

Matekból hármas érettségim van, de ezek a szakok érdekelnek. Főként a vegyészmérnöki. Van esélyem? :(



2017. júl. 6. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány %-os a matekod?

egyébként van szerintem. :)

2017. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Épp hármas, 40 százalék :D
2017. júl. 9. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg az elmúlt év ponthatárait, majd számold ki, hogy neked hány pontod van. Ez alapján már meg tudod ítélni, hogy van-e esélyed bekerülni.
2017. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jelentkeztél? Én a debreceni egyetemre. csak én most változtattam a sorrenden végül a biomérnökit szeretném, előtte nekem is a vegyészmérnök volt.

Oda például 280 pont kell. Hány pontod lett? Igazából mindegy hány százalék lett a matekod, ha duplázva vagy a másik módszerrel van elég pontod. Tavaly a nővéremet felvették 300 ponttal a biomérnökire.

2017. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát sikerült kiválasztanod majdnem a legrosszabbul fizető mérnök irányzatokat :D Igaz még pár mérnök szakot kihagytál :D
2017. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért, melyik irányzat milyen átlagfizetéssel kecsegtet?
2017. júl. 18. 05:06
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát annyi biztos, hogy egyik sem egy gépész vagy villamosmérnöki kategória fizetés szempontjából.
2017. júl. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki ugy valaszt, hogy melyik mernoki szak fizet a legjobban, hanem hogy mi erdekli. Kemias bioszos erdeklodessel nem fog elmenni senki gepeszmernoknek.
2017. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Megerősíthetem az előttem szólót. Egyébként kedves fikázó, már vagy az 5. hasonló témakörű kérdésben látom, hogy mániákusan és habzó szájjal becsmérled le a vegyész, bio, élelmiszermérnöki fizetéseket, már-már úgy látom erre élvezel el, hogy beírhasd mindenhová.


Én Debrecen élelmiszerre mentem 435-el de 286 volt a határ tavaly. Előtte 340, nem tudom a drasztikus mértékű csökkenés okát.

2017. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

Hát mivel ismerősi körben ez a tapasztalat, így hát had írjam már le ha ehhez van kedvem!


Majd ha sikerül elhelyezkedned és jó fizetést kapsz majd akkor megcáfolhatod nyugodtan. Egyetemi padsorokból nem kell a nagy szakértés :) Hidd el, hogy sokszor más a helyzet ahhoz képest, mint amit ott beszélnek neked.

2017. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!