Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZIE élelmiszermérnöki levelez...

SZIE élelmiszermérnöki levelező képzés tényleg 8+1 félév?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni? Oksj képzés után (élelmiszeripari technikus) munka mellett szeretném elvégezni lehetőleg Budapesten az élelmiszermérnökit. A honlapon az áll, hogy levelező rendben 8+1 félév a képzés..amit nem igazán értek, mert a felvi honlapján 7 félévet ír és eddig én is úgy tudtam, hogy 7 félév a nappali és a levelező is. Most akkor melyik honlapnak van igaza? Ha valaki többet tud mint én, kérlek segítsen ki ezzel az infóval..fontos lenne!:) Köszi előre is a válaszokat!

[link]

[link]


2017. ápr. 16. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
7 félév. Most sűrítették a menetrendet.
2017. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huu nagyon köszi!!:) Igen, én is így tudtam.
2017. ápr. 16. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
De akkora a felfordulás, hogy semmi sem biztos ott....ez se.
2017. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha munka mellett levelezőn kiszenvedsz egy mérnök szakot, akkor én a helyedben olyat választanék amivel azért fizetések szempontjából többre juthatsz.
2017. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!