Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Skoda feliciában a kilometer...

Manual88 kérdése:

Skoda feliciában a kilometer ora a sebesseget mutatja de nem megy a kilométer számláló mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Arra goolok h a spiralal lehet gond de akkor a sebeseget sem kene mutatni vagy a kettő nem függ össze?

2017. júl. 8. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Valószinűleg valamelyik fogaskerék kopott el a kilométerszámlálóban.Szervízben elintézik.
2017. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm a gyors választ
2017. júl. 8. 17:24
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, volt már 120-as skodám is, abban ugyanez volt, vettem hozzá javítókészletet fogaskerekekkel és csigával és miután kicseréltem őket újra működött a napi km és az össz km számláló is(a sebességet előtte is mutatta)

Feliciám van jelenleg, abban még nem jelentkezett ez a hiba(mennyit mutat a km számláló?) de ennek a kocsinak is mechanikus a kilométerórája, viszont a helyedben én is szervizhez fordulék, nemcsak azért mert ezt már nem merném babrálni, hanem azért is, mert amióta büntetik az óratekerést, azóta jobb az ilyen javításokat hivatalosan dokumentálni

2017. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!