Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Óracsoport csere miatt többet...

Óracsoport csere miatt többet mutat a km-óra. Jogilag nem probléma?

Figyelt kérdés
Régi 2001-es 1.0 Swiftben kicseréltem a gyári óracsoportot egy fordulatszámmérősre. Igen ám, de a bontottan megvett fordulatszámmérős 40ezerrel több km-t mutat. Közeledik a műszaki vizsga. Nem lesz belőle baj? Tegyem inkább vissza a vizsgára a régit? (az meg kevesebbet fog mutatni, mint a valós, mert azóta pakoltam az újba 15ezret...)

2015. aug. 9. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet mutat, mint az előző műszakin akkor nincs gond. Kevesebbet ne mutasson :D

Szerinted ki tudja leellenőrizni, hogy te két év alatt 20k km-t autóztál vagy 60k kmt?

2015. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne csinálj semmit...ha fontos a vizsgán úgyis rákérdeznek adategyeztetéskor, de nem érdekel senkit.

Ne szólj egy szót sem, csak arra válaszolj, amit kérdeznek. Ha kérdezik a km-t akkor azt diktáld, amit ott, akkor látni..

Teljesen felesleges a nyílvántartási adatok miatt szerelgetni..ennyi, és kész.


...az én km órámat még le is fényképeztem, hogy pontosan megmutassam a kisasszonynak...aztán vizsga után látom, hogy a vizsgapapíron húszezerrel kevesebb van az igazinál...


elgépelte a szentem...senkit nem érdekelt.

2015. aug. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
feketére lehet ezüstöt?
2021. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!