Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz magyar orvosi...

Milyen nehéz magyar orvosi diplomával munkát találni Spanyolországban?

Figyelt kérdés
Barátomhoz szeretnék majd kiköltözni, de nem tudom, hogy mennyire reális ez a dolog, illetve, hogy rezidensként vagy már szakorvosként érdemes ebbe belevágni. Esetleg ha valakinek van valamilyen személyes tapasztalata/ismerőse aki orvosként kint dolgozik, minden infónak örülnék.

2017. júl. 8. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Miért nem a barátod kérdezed, hogy tud-e valamit róla? Mégha nem is dolgozik orvosként.


Egyébként én nem ajánlom a Spanyol-Portugál duót munka szempontjából. Bár nem orvosként, de jártam elég sokat Spanyolba, de nem jött be az emberek hozzáállása. Hiába beszélsz jól angolul, szarnak rá. Spanyolul meg bár nem nehéz megtanulni de nem nem is érdemes. Én inkább más országot néznék, ha mindenáron külföldre akarsz menni.

2017. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Spanyolorszagban elek, es annyit tennek hozza az elso valaszolo velemenyehez, hogy nem "szarnak" ra, ha valaki angolul jol beszel, hanem a spanyolok 95%-a keptelen normalisan megtanulni angolul, nem is jo az angol oktatas, ezert is kell, hogy spanyolul beszeljen aki idejon dolgozni. Nem a hozzaallasukkal van a problema egyaltalan!


Sajnos erdemben nem tudok hozzaszolni a kerdesedhez, de nagy altalanossagban azert gondolom tudod, hogy nem egyszeru barmilyen munkat is talalni itt...

2017. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!