Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a csepeli Jedlik Ányos...

Milyen a csepeli Jedlik Ányos gimi normál tagozata?

Figyelt kérdés
Jövőre mennék oda, és az lenne a kérdésem, hogy milyen programok vannak, milyenek az osztályközösségek, milyenek a tanárok, stb. Aki oda jár(t) az tudna egy kifejtősebb véleményt írni?
2017. júl. 10. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én jedlikes voltam, bár nem normál tagozatos, de azért mesélek róla. A normál tagozat általában az infóval van párban, ez a D osztály szokott lenni. Azért a D-sek nem a tanulásról híresek, de jó kis osztályközösség szokott kialakulni. Ami program így eszembe jut, az a gólyatábor ami gondolom idén is lesz, gólyabál, meg ugye később szalagavató, ballagás, de ezek még nem aktuálisak neked. Szeptember első felében minden évben van 2 nap tanulmányi kirándulás, 9.-ben két egynapos szokott lenni, utána 2 vagy 3 napos. Sok osztályban tartanak osztálykarácsonyt is, évente néhány alkalommal színház (ez főleg az of-n múlik) Van még áprilisban egy jedlik hét, amikor délután és egész pénteken érdekes programok vannak, illetve az utolsó nap, a DÖK nap, ami jó hangulatú, főzőcskézős, udvari dolog szokott lenni. A legtöbb osztályközösség nagyon jó és összetartó, persze van erre ellenpélda. Jó lenne tudni, hogy ki lesz az of, rajta ilyen szempontból sok múlik. Tanárok vannak szinte minden tárgyból jók és rosszak is, szerintem a biosz-föci az, ahol egyik tanár sem nagyszám. A kémia-fizika-matek elég erős, 1-1 tanárt leszámítva, magyarból kb minden tanár rendes, nyelvtanárok is szinte mind megállják a helyüket, mondjuk a franciások nem rajonganak a tanárukért. Látatlanban ennyit tudok mondani, ha esetleg van kérdés priviben szívesen válaszolok. Összességében én szerettem a jedlikben járni, voltak olyan tanáraim, akiknek nagyon sokat köszönhetek, ugyanakkor nem hajszoltak túl minket és ráadásul az osztályom és az of is szuper volt
2017. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egykor jó iskola, már egyre rosszabb lesz.
2017. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pemmencs ***** válasza:

Nem a tagozat a lényeg hanem hogy Te mennyit teszel bele, ha tanulsz bekerülsz jó egyetemre. Idén pl sok normál jedlikes ment ELTE TÁTK-ra BTK-ra.

van esély csak tanulni kell és lumpolni

2018. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!