A felvi.hu jelenleg csak duplázással akar nekem pontokat számítani. Ugye nem kell aggódnom, ha feltöltöttem mindent, és a rendes pontszámítással meglenne a pontom?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A felvi "mindig" úgy számolja a pontokat ahogy neked kedvezőbb.


Ha valami nem stimmel szerinted, akkor szerintem egyszerűbb felhívni őket mint ezen agyalni/idegeskedni. :)

2017. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
nem kell, nóri, ügyes leszel :)
2017. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is ez a helyzet, felhívtam őket, hogy azért van e, még nem dolgozták csak a bizonyítványt, azt mondták igen és csak idő kérdése.
2017. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egy dolgot nem értem. Mi van akkor ha valamelyik dokumentumról, ami jelenleg "Feldolgozás alatt" áll, kiderül, hogy hibás vagy nem megfelelő az Oktatási Hivatal számára, de csak 12-e után? Akkor lehet pótolni? Állandóan azt mondják előbb-utóbb megtörténik a feldolgozás, de sehol nincs szó arról, hogy mi van ha ez 12-e után történik meg.
2017. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nálam is megjelent a pontszám, ami duplázással kijön, mert a középiskolai bizonyítvány még "Feldolgozás alatt" van. Beszéltem az Oktatási Hivatallal és az mondták, hogy 26-ig kell nekik feldolgozni a dokumentumokat. Elviekben ha "Feldolgozás alatt" áll a dokumentum azt jelenti, hogy technikailag befogadták és nem fordulhat elő hiba benne, de csak technikailag. Mert ha nem a megfelelő dokumentum került feltöltésre, akkor annyim nincs lehetőség a potlásra.
2017. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!