Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem közigazgatás-szervező karán tényleg félnem kell majd attól, hogy nagyon politika-függő (tehát úgy értem, hogy kormánypárti) a légkör?

Figyelt kérdés

Levelezőre jelentkeznék pótfelvételin.

Ellenzéki szimpatizáns vagyok.



2017. júl. 11. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mivel ez Matolcsi egyeteme, mit vársz tőle?
2017. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nagyon naiv vagyok, de korrekt és politikamentes oktatást várnék, egy olyan egyetemen, ahol nem kell megfulladni a kormánypropagandától.
2017. júl. 11. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz azt kapni, sajnos. :(
2017. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
NKE-re jártam, nem kell ilyentől tartani. Vannak természetesen baromira kormánypárti oktatók, akik előadásaikon azért kihangsúlyozzák, hogy "mennyire jó is" a kormány, azonban bőven akadnak erősen kormánykritikus tanárok is. A tanárok nagy része (90% fölött), pedig egyáltalán nem fog ilyen vizekre evezni, nem lesz semmilyen politikai tartalma az előadásaiknak.
2017. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alátámasztom az utolsót !
2017. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válasz nagyon biztató volt, köszönöm szépen!
2017. aug. 10. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugiiii :)


Én NKE-s vagyok és a filozófia tanár szidta a kormányt...

2018. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!