Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai ügyintéző vagy...

Logisztikai ügyintéző vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző?

Figyelt kérdés
Melyiket érné meg leginkább megtanulnom nappali képzésen?

2017. júl. 12. 10:29
 1/3 anonim válasza:
Pénzügyi keresettebbnek tűnik. Döntsd el te melyiket szeretnéd és mi szeretnél lenni.:)
2017. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha van kedved a halál f****n, szabad- és ünnepnap nélkül dolgozni, válaszd a logisztikát! Ha nincs, és szeretnél magánéletet, hobbit, családot, akkor a pénzügy a jó választás.
2017. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az utolsó egy akkora butaságot ír, hogy szerintem ő sem hiszi el.

Milyen ünnepnapon dolgozni?? Az, hogy netán te folyamatosban dolgoztál/dolgozol, mint RAKTÁROS az egy dolog. Az nem logisztikus, a raktárosok a raktár részei és teljesen más dolguk van, mint egy logisztikusnak. Ha bírod a monotonitást, akkor menj beszerzőnek pl. Ez sokkal ülősebb része a logisztikának. Sima ügyintézőivel is el lehet benne helyezkedni. Ha nem szeretnél annyit ücsörögni vagy hasonlók akkor válaszd a raktárlogisztikát, ez pörgősebb, teljesen más az egész, sokat kell menni, sokat kell gondolkodni, mi hova fér be, milyen anyagot hova kell rakni/rakatni, hogy a megfelelő gyáregységet minél előbb elássa és ehhez hasonló dolgok. Én személy szerint az utóbbit képviselem és baromira szeretem.

Válassz te! Ha érdekel a rendszerezés és ehhez hasonló dolgok akkor logisztika.

Ha szereted a sok papírmunkát akkor pénzügy.

2018. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!