Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetemen megéri...

Debreceni Egyetemen megéri politikatudományt tanulni?

Figyelt kérdés

Nincs igazán olyan szak, ami hozzám közel állna, a reál tantárgyakból meg nem vagyok valami penge.


Ezzel a szakkal el lehetne helyezkedni önkormányzatoknál, vagy pl a külügyminisztériumban közigazgatásis emberkeként?



2017. júl. 12. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs "háttér-kapcsolatod" akkor felejtsd el!
2017. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet ez az én "rossz" felfogásom, de én mindenképpen olyat szerettem volna tanulni, amit szeretek is, érdekel is és otthon érzem magam benne. Ez alapján jelentkeztem politikatudományokra. Kapcsolatokkal úgy vagyok, hogy majd kialakul, csak meg kell ragadni a lehetőségeket. :) Ha a végén pedig nem tudok ezzel a szakkal mit kezdeni, akkor sem fog összedőlni a világ, mert dolgozom majd mást, de legalább a tudat meg lesz, hogy igenis olyat tanultam, amit szeretek és nem olyat, amit utálok, de "muszáj", mert arra van kereslet. Mert amit szeretsz, azt sosem fogod tehernek (munkának) érezni. :)
2017. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az utolso valaszado valaszat!

Szinten politikatudomanyokra jelentkeztem.

Jobban mondva arra is.

Elso hely

nke allamtudomanyi

De arra nem hiszem hogy meglesz a pontom.

Kedves utolso,

Te hol tanulod vagy hol tanulsz?

2017. júl. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
DE-politikatudományokat kezdem. :)
2017. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem poltikatudományokon vagyok, hanem biológián, de hozzátennék még annyit, hogy kicsit elveszettnek tűnsz, kérdező :D De semmi baj. Én 1 év múlva végzek BSc-n, ELVILEG. Mégse tudom mi lesz velem. Sőt egyetemre is úgy jelentkeztem, hogy nem sokat tudtam a szakról. Csak random választottam szinte. Én se voltam egy zseni reál tárgyakból. De attól függetlenül nem kell 4-5x vizsgára mennem egy tárgyból, hogy sikerüljön.

Ha mégsem tetszik a szakod akkor dönthetsz úgy hogy abbahagyod. De azért tartsd szem előtt, hogy nincs olyan szak szerintem amit zéró tanulással elvégezhetsz. Én is szenvedtem már tárgyakkal. És nekem majdnem 1 egész év kellett mire belerázódtam az egyetemi életbe, tanulásba.

Remélem segítettem valamit. :) Kellemes időtöltést kívánok a Neptunnal :D És sok sikert a tárgyfelvételhez!

2017. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!