Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozat mellett...

Levelező tagozat mellett kötelező az állandó munka? Diák meló nem jó?

Figyelt kérdés

Át akarok iratkozni levelező tagozatra, de mivel nem vagyok még 18 nem vállalhatok rendes munkát. Ha csak diák melót csinálok az nem elég? Kapok "büntit" ha csak azt csinálom?

17L



Nem a véleményetek érdekel, hanem a kérdésre a válasz. Nyomós okom van amiért levelezőre akarok menni.



2013. dec. 3. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező levelező mellett semmilyen munka.

Viszont levelező mellett diákmunkát nem is lehet,azt csak nappali tagozatosaknak lehet.

Rendes melót 16 éves kor fölött viszont vállalhatsz.

2013. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A levelező tagozatnak semmi köze ahhoz, hogy dolgozol, vagy sem.

Én úgy végeztem el az egyik okj-s szakmámat levelezőn, hogy közben munkát kerestem és ráad regisztrált munkanélküli is voltam...

2013. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A nappali tagozatot úgy értsem h aki rendesen középsuliba jár? Vagy levelezőn is van nappali tagozat? Lehet kicsit hülyének néztek most de nem tudhat mindent az ember... Ezért írtam ide.
2013. dec. 3. 09:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gond van a nappali tagozattal akkor még mindig lehetsz magántanuló. Guglizz rá, részleteket sajnos nem tudok.
2013. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De mi az a nappali tagozat? Az is levelezőn van? A magántanulós dolog meg pénzbe kerül nem?
2013. dec. 3. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:
a nappali az azt jelenti,hogy reggel 8-tól bent vagy hétköznapokon a suliban,és nem tudsz hiányozni. Ez mellett dolgozhatsz diákmunkán. Levelezőn,csak pénteken és szombaton kell suliba menned pár órára, de ez mellett nem tudsz diákmunkát végezni, csak rendes bejelentett munkára mehetsz
2013. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na így már világos. Köszönöm szépen. De diák munkát sehogy nem lehet?
2013. dec. 3. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Diákmunka feltétele a nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszony. Tehát ha levelezőn tanulsz nem tudsz diákmunkát vállalni.
2013. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget.
2013. dec. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!