Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lesz nehéz szerintete...

Mennyire lesz nehéz szerintetek egy 5 éves kéttannyelvű kereskedelem-marketing szak?

Figyelt kérdés
Felvettek egy 5 éves kéttannyelvű kereskedelem-marketing szakra egy középsuliba és kiváncsi vagyok mennyire lesz nehéz.Ha valaki ilyen szakra járt írja le hogy hogy tetszett neki:)Ha sikeresen elvégeztem szerintetek jó esélyem lesz a továbbtanulásra?
2010. máj. 21. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon. Éjszakába nyúlóan kell tanulni, de van úgy hogy nem engednek aludni sem, hogy szokd a stresszt.
2010. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

érdekes első vélemény...

mivel felvettek két tan nyelvűbe így gondolom nem vagy valami buta, így a tanulás sem áll tőled messze, szóval lehet hogy kicsit nehéz lesz, de biztos menni fog!

Egy nyelven tanulok és így van szabadidőm (elegendő)... Ha mondjuk emellé lenne még 1 nyelv, akkor lehet hogy kevesebb szabadidőm lenne de megérné! Soksikert!

2010. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem németet kell még majd tanulnom.Egyébként annyira azért nem szoktam sokat tanulni ezért attól félek hogy annyit kell majd tanulnom hogy nem lesz időm edzeni,biciklizni casjozni stb..Egyébként köszi!
2010. máj. 21. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:

16:10 vagyok!

én mondjuk alig tanulok... de mégis 4es vagyok...

tudom közhely, de ha figyelsz órán akkor alig kell valamit otthon tanulnod, és ífy marad szabadidőd :)

ill. ha másnapra nem kell tnaulnod, akkor tanulj előre h hnap meg sokat kéne... (én nem szoktam xD)

amit mondtam azt sztem eddig is tudtad/gondoltad, de azért, mégis...:D

2010. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat:)Egyébként olyan 3.5-3.8 között akarok lenni:D
2010. máj. 21. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
én 3,8-4,0 között vagyok már 3éve :) és mindennap 4től szabad vagyok (kivéve ha vmi fontos doga):)
2010. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az úgy zsír:)Napi 2 óránál többet nem nagyon akarnék tanulni:D
2010. máj. 21. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hova jársz? Véletlenül nem Szombathelyre? :D
2011. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!