Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettségi dokumentumok...

Az érettségi dokumentumok feltöltési határidejét lekéstem. Júli 12. volt. Tudok még valamit tenni az ügy érdekében vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen dokumentumot nem töltöttél fel?

Az érettségiket nem kell feltölteni, úgyhogy azzal nincs gond.

Egyébként nem lehet már semmit tenni, írja is az e-felvételin: "Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a módosító kérelmek benyújtásának, valamint a még hiányzó dokumentumok pótlásának határideje 2017. július 12. éjfélkor lejárt, ezért az e-felvételiben ilyen jellegű kérelmet a továbbiakban továbbiakban nem tud leadni, dokumentumot nem tud feltölteni! A határidőig benyújtott kérelmek, valamint a feltöltött vagy a jelentkezéshez egyéb módon csatolt dokumentumok feldolgozása folyamatosan, legkésőbb a ponthatárok megállapítása előtti napokig történik."

2017. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igaza van az első válaszolónak, az érettségi bizonyítványt nem kell feltölteni, annak az adatait automatikusan átveszi a rendszer - feltéve, ha 2006. után érettségiztél.

A nyelvvizsgánál elég volt a bizonyítvány adatait megadni, a többi doksit fel kellett tölteni, de most már nem lehet ezeket sem.

2017. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Igazából semmit sem töltöttem fel- tehát sem az érettségi eredményt sem a nyelvvizsgát-

De akkor ezek szerint az érettségi eredményemet tudják szóval így még akkor van esély hogy felvesznek. Bár egy nyelvvizsgával kevesebb.

2017. júl. 14. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizonyítványt se? (12.-est, mert a többit még korábban fel kellett) Mert azt tudtommal fel kell tölteni, csak az érettségiket nem.

Így akkor duplázással számolnak majd neked szerintem.

2017. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írj nekik e-mailt és csatolt oda a dolgokat. Nem biztos, hogy elbírálják de nagy az esélye.

Nekem is volt ilyen, hogy a határidő után napokkal később tudtam csak elküldeni egy dokumentumot és még elfogadták megkaptam rá a pontot.

2017. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A sulis bizit feltöltöttem. Igazából az érettségi és a nyelvvizsga az ami nincs meg. De akkor elméletileg az érettségi eredményt központilag tudják, vagy ha mégsem akkor dupláznak. Igazából mindkét eset megfelel- legalább is jobb mint a semmi.


a nyelvvizsgát pedig megpróbálom pótlólag elküldeni.


köszönöm szépen a segítséget mindenkinek. szuperek vagytok, de komolyan. :)

2017. júl. 15. 00:33
 7/7 anonim ***** válasza:
igen. veszel egy határidő naptárat és jövőre időben ránézel hogy mit kéne feltőteni
2017. júl. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!