Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felvi.hu oldalon a...

Ha a felvi.hu oldalon a dokumentumok mellett még így is sárga felkiáltó jel van az probléma?

Figyelt kérdés
A bizonyítványomat és az érettségimet már feldolgozták és elfogadták, de a hitelesítő adatlapom mellett nincs kiírva semmi.Talán ez a probléma? Vagy más lehet?

2016. júl. 11. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben. Nekem is van, mert kér felsőfokú tanulmányi eredményeket, és felsőfokú oklevelet, mivel korábban jártam más szakra, és ezt meg kellett adni. De nem rendelkezem ilyennel, valamint nem szeretnék élni azzal a lehetőséggel, hogy számoljanak nekem pontot ez alapján, így figyelmen kívül hagytam. Írtam nekik e-mailt, és ők is ezt mondták.


Neked milyen "fül" jelent meg a dokumentumokon belül? Kattints rá és nézd meg!

2016. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!