A Metropolitan Egyetemen milyen az emberi erőforrások szak? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a METU egy főiskolából lett kvázi magánegyetem, nem tartozik a legerősebb képzések közé. Valószínűleg nem olyan nehéz elvégezni sem, maximum csúszol egy-két félévet (persze ha bírja a pénztárcád).


Hasznosnak annyira hasznos, hogy ad egy alapvető egyetemi képzést, meg egy diplomát. Egyébként meg gazdtud szak minden egyetemen van. Menj egy jó hírnevű egyetem önköltségesére, még eseélyed is van átkerülni államira. METU-n legfeljebb a művészetis szakokat tudom elképzelni, mint versenyképes képzés, de arról sem tudok sokat.

2017. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tandíjak közt nem láttam sajnos túl nagy különbséget az egyetemek/főiskolák között, azért gondoltam rá, hátha ezt könnyebb munka mellett elvégezni.
2017. júl. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!