Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nektek sem dolgozta még fel a...

Nektek sem dolgozta még fel a felvi.hu a középiskolai és érettségi bizonyítványokat?

Figyelt kérdés
Kezdek aggódni, mert nekem rendes pontszámítással van meg a pontom, ahhoz pedig ezek kellenének. Nem kicsit, nagyon.

2017. júl. 19. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
26-ig kell feldolgoznia, nekem a diplomámból számítják a pontokat és még feldolgozás alatt van, írták is, hogy 26-ig mindenkinek el lesz bírálva
2017. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolót kérdezném hogy mester v alapképzésre jelentkezett. Mert ha alapra akkor én a helyedben a felvit sürgetnem h mielőbb dolgozza fel mivel a konkrét pontot a megcélzott egyetem tanulmányi osztálya rögzíti de csak akkor tudja ha látja már a rendszerben a feldolgozott d

Diplomát.

2017. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mesterre jelentkeztem, de még csak 2 hete töltöttem fel, mert akkor kaptam kézhesz a diplomát
2017. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam is mester van de már egy hete ott az elbeszélgetős pont és a diploma is. Csak mindig félek nehogy lemaradjon valami bár ha aktívnak ír csak nem szúrtam el semmit
2017. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma jelent meg egy olyan, hogy jelentkezési hely kizárása, mert nem felelek meg a felvételi nyelvi követelményeinek (egy közép van előírva, két felsőm van, fel is van töltve, hitelesítve is van, pontot is számol belőle...).
2017. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindent feldolgoztak mar kb 1 honappal ezelott.
2017. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vodafonelive ***** válasza:
#1.: Én is mesterre jelentkeztem, július 8-án kaptam meg a diplomámat és oklevélmellékletemet. 12-én rögzítve lett a pontom is meg a dokumentum feldolgozások is.
2017. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én akkor sem aggódom, mert folyamatosan csinálják ott az emberek, nem tudják mindenkinek egyidőben elbírálni. Majd sorra kerül mindenki
2017. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én amúgy is csak 12-n töltöttem fel a cuccokat, mert nekem a diplomámat el kellett küldeni az egyetemnek kreditelismerésre, mert olyan szakra megyek tovább, ami másik karon van. Kb. 3-4 napja került csak átírásra, hogy feldolgozás alatt van, addig még az sem volt kiírva
2017. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnezni,hogy mennyi lett?:)
2017. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!