Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki beszélne a következő...

Valaki beszélne a következő szakról: Nemzetközi gazdálkodási (nemzetközi szállítmányozás és logisztika)?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, nagyjából 300pontom van. Itt ahol én lakok van egy szakközépiskola ahol van egy 2 éves képzés, ami logisztika és szállítmányozási ügyintéző szak, de látom, hogy ugyan ezt egyetemen is tanítják, ugyan úgy 2éves képzés az is. Érdemesebb lenne az egyetemet választani? Nagyon nehéz lehet az a szak? Az is a problémám, hogy várnom kéne 1 évet, mert idén lemaradtam a jelentkezésről, mert későn találtam ki mit szeretnék. Esetleg van valaki aki ilyen területen dolgozik, vagy tanul?

2017. júl. 24. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok értetlen de nekem nem igazán tiszta a kérdés, most akkor a nemzetközi gazdálkodás vagy a logisztika érdekel?
2017. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én fogalmazok rosszul, a gazdalkodason belul van a logisztika. Maga a szallitmanyozas érdekel, csak nem igazan vagyok tisztaban a dolgokkal.
2017. júl. 24. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemnél láttad a szakot? Mert én most utána néztem, de az egyetlen amit találtam és hasonló, az a logisztikai mérnök volt, az meg ugye nem gazdaság. :D
2017. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor rosszul néztél utána, mert nk gazdálkodáson szinte mindenhol választható specializáció a száll-log.


Kérdező, ami két éve a felsőoktatásban, az csak felsőoktatási szakképzés, nem ad felsőfokú végzettséget.

2017. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!