Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan informatikus-könyvtá...

Van olyan informatikus-könyvtáros aki nem könyvtárban helyezkedett el?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki esetleg önképzéssel, vagy tanfolyammal kiegészítve, vagy esetleg már meglévő tudással egy multinál helyezkedett el?

2017. júl. 25. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a "multinál elhelyezkedés" azt jelenti, hogy egy multinál programozó, akkor:


Igazából maga a kérdés egy kicsit értelmetlen (vagy inkább felesleges?). Informatika alapképzéssel (proginfó, mérnökinfó, gazdinfó stb) se az egyetemen megszerezett tudás a mérvadó, amit az egyetemen oktatnak és amit egy multinál szoftverfejlesztőként használsz ég és föld. Nem a papír számít, sokan azt hiszik, ha a kezükben van egy proginfó diploma, akkor az a szent grál, jöhet az aranyeső stb. De az állásinterjún nyújtott tudásod alapján vesznek fel.


Szóval a lényeg, hogy ha van is ilyen személy, aki informatikus-könyvtárosként multinál van fejlesztőként, akkor az nem az informatikus-könyvtáros diplomája vagy egy elvégzett tanfolyam miatt van ott. Hanem mert a szabadidejében gyakorolt, fejlődött stb.

2017. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Erre vagyok kíváncsi, hogy van-e akinek összejött sikerült ilyen "diplomával" el tudott helyezkedni egy multinál és nem maradt közalkalmazottként valamelyik könyvtárban. (Úgy hogy képezte magát akár valami képzéssel akár önállóan)
2017. júl. 25. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
BArátnőm kórházi irattárban, majd levéltárban.
2017. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én először diákmunkásként a Vodafone-nál dolgoztam üzletben, majd egy kárrendezéssel foglalkozó cégnél voltam telefonos ügyfélszolgálatos majd back office munkatárs.
2022. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!