Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet felvételt nyerni...

Hogyan lehet felvételt nyerni a CEU-ra? Lehet-e ott törit tanulni? Milyen nyelven oktatnak? (15f)

Figyelt kérdés
Sokszor szerepelt a hírekben ez az iskola, ezért felkeltette az érdeklődésem. Ha nem zárják be, szeretnék ott tanulni majd.

2017. júl. 27. 22:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én nem belekevertem, hanem tisztáztam egy hülyeséget.
2017. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
7%
Mar megbocsájts de ez a magánvéleményed volt nem tisztázás. Legalább ismerd el.
2017. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem számít magánvéleménynek, mivel kb csak a hülyének nem egyértelmű, hogy ez az egész CEU ügy csak azért van, mert éppen Soros az aktuális közellenség. Ha nem volna köze a CEU-hoz akkor nem is érdekelné őket ez az egyetem. Működhetne normálisan tovább, de mivel éppen Soroshoz kapcsolódik aki ellen most megy az erőfitoktatás nyilván előszedték a CEU-t is.
2017. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Sokan írtatok, de nem mindig ugyanazt. Ilyen drága képzést nem fogunk tudni kifizetni, úgyhogy az ingyenes lehetőségek érdekelnének, és még az is, hogy ezek szerint nem mindegy, milyen tipus lesz a nyelvvizsga? Sokfélét lehet csinálni, a mi sulinkban ECL tipusból helyben lehet vizsgázni mindenféle szinten. Ez akkor nem lesz jó?

A politikához nem értek túl sokat, de azt én is látom, hogy a mostani kormányt mindig bántja valami, de legalább hallhattam a CEU-ról, és ezzel csak pont az érdekel, amiről le akarnának tiltani, vagy ilyesmi. Ez a Soros György egy öreg fószer lehet, de ha ő pénzeli az egészet, engem nem zavar, mert más úgyse ad. Azt is olvastam, hogy van olyan politikus, aki fideszes, de járt a CEU-ra, már nem emlékszem mit tanult, de ha ők ennyire ez ellen vannak, akkor miért tanulnak ott az embereik? Vagy minden parlamenti politikusnak kell valamilyen diploma és csak azért? Amúgy ne veszekedjetek, én csak tudni akarom, mik a lehetőségek, nem anyázni senkit se.

2017. aug. 1. 22:43
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha angolul akarsz valahol tanulni, akkor:

IELTS,TOEFL leginkább.

2017. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Igen, IELTS és TOEFL az ajánlott. Viszont vedd figyelembe, hogy ezek 2 év után elévülnek, tehát újra meg kell csinálni, kivéve ha angol nyelven szerzel valahol diplomát.


A CEU továbbra is csak mesterképzést és doktori képzést ad, tehát neked még nem jöhet szóba, max. 7-8 év múlva.

A legtöbb magyar ösztöndíjjal tanul a CEU-n, azaz nem kell tandíjat fizetnie, sőt még kap az egyetemtől is támogatást.

Hajrá!

2017. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
soros berencek vagytok
2017. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Van ösztöndíj. Bátyám ösztöndíjas volt. Nagyon jól kell hozzá tanulni. Kell egy TOEFL nyelvvizsga is.
2017. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!