Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvételt nyertem, megvolt...

Ha felvételt nyertem, megvolt az orvosi vizsga DE?

Figyelt kérdés
De mégsem szeretnék oda járni, mert máshova húz a szívem, elég csak nem beiratkozni? Okj-s képzés, nappali szakra jelentkeztem, de mást szeretnék. Csak a tankönyv listát adtam le, arra mondta a könyvtáros, hogyha mégsem ide jönnék, azért fizessem ki a könyveket. Ezt persze megteszem, de beiratkozni nem szeretnék. Akkor ezzel meg is törik a kör, elég csak, ha nem iratkozom be? Tisztázom az anyagiakat, de nem iratkozom be.

2017. júl. 2. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legtisztább dolog telefonálni és úgy lerendezni az egészet. Nyilván beiratkozni nem kötelező, nem tudnak rá kényszeríteni semmilyen formában, viszont minek csinálnád kerülő úton. Magyarázattal nem tartozol senkinek.


(Ha betelefonálsz, akkor lehet még a könyveket is vissza tudják mondani és arra sem kell költeni feleslegesen)

2017. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű képzés?
2017. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!