Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Határvadász képzésre akarok...

Határvadász képzésre akarok jelentkezni. Mi hogy van mennyi idő elvégezni, mik a feltételek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 23:06
 1/4 anonim válasza:

Csaó, jó ideje benne vagyok, így bátorkodtam válaszolni neked!


( Ahogy nekem, ill. más ismerősömnek volt.)


Jelentkezz minél hamarabb, rengeteg a juttatás és a kedvezmény mindenre, sokkal több mint papíron ennyit mondok és megéri mondennél jobban.

Már első két hónapban kapsz 110.000FT nettó, ha le teszed első modult jön a második ami hát hónap itt 150.000FT kapsz nettó, és csak tanulsz és már annyit kapsz mint más három műszakban vagy bármi. Nem is beszélve a meg szerzett tapasztalatokkal amivel gazdagabb leszel, illetve az ingyen utazás és társai...


Ezután mikor ki kerülsz, próbaidős őrmesterként, fegyverrel, jelvénnyel és társai, majd öt évre kötelez egy szerződés különben részt majd elolvasod ha oda jutsz, ez idő alatt maradék három modult meg kell szerezni ami nem nehéz tanulni kell, ha nem vagy lusta menni fog könnyen. Ha a modulokat jól csinálod két és fél év múlva lesz önálló intézkedési jogod. Aztán mehetsz tovább ha akarsz.


Három év alatt sose kaptam 180.000 alatt, legmagasabb 310.000volt, átlagban ha kicsit többet megyek 250.000 körül jön, mióta van nyelvvizsgám felső fokú azóta minden hova dobj +40.000FT... Nagyon jó változatos, ahhoz képest hogy határ, többször voltam Budapesten vagy más városokban, mint a határon, és akár hova rendelnek nagyon jó a szállás, és még vagy becsülve, és magad korú személyekkel leszel amitől kedved lesz menni mert általában mindenki jó arc. Jobb mint gyárban lenni, vagy akárhol, betont húzni a szomszédba... Ja és rengeteg a juttatás, így nagyon sok pénzem megmarad és nem nélkülözöm...

2017. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.. és bekerülni nehéz?
2017. okt. 27. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsga minek ?
2018. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségi kell hozzá ?
2018. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!