Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem vagyok nagyravágyó,...

Ha nem vagyok nagyravágyó, nem akarok nagy karriert de nem is minimálbérért szeretnék gürcölni, akkor milyen szakokat lenne érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Egyetemek, OKJ képzések között keresgélek, közben gyakorin tapasztalatok, véleményke után kutatok, de nemigen találtam olyan képzés amivel mondjuk 200ezer környékén lehetne keresni,viszonylag könnyen el lehet helyezkedni.

Nem feltétlen konkért szakokat kérek, csak szerintetek milyen irányba érdemes próbálkozni HA reál tárgyak annyira nem mennek(44%matek 45% info érettségi) humán tárgyak mennek, angol nyelv is könnyű számomra.

19F, előre is köszönök bármilyen segitséget.


2016. szept. 21. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

programozás

nyelvek

2016. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megtanulsz 2 idegen nyelvet felsőfokú szinten, aztán elmész egx SSC-be dolgozni.
2016. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"reál tárgyak annyira nem mennek(44%matek 45% info érettségi)"

-programozás? ...


a nyelvek közül csak angolt beszélek, ha egy nem elég, akkor mások nyelvként a legkönnyebb és leghasznosabb a német lenne?

2016. szept. 21. 15:33
 4/6 A kérdező kommentje:
második nyelvként*
2016. szept. 21. 15:33
 5/6 anonim válasza:
Másodiknak talán német, de ha tudod már előre, hogy melyik országban szeretnél majd élni, lehet annak a nyelvét kéne.
2016. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem Mo is megfelel ha megtudok élni, angolt meg mindenhol beszélnek szóval akárhova lehet menni angollal nem?
2016. okt. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!