Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulás és sportolás egyszerre?

Tanulás és sportolás egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is csodáltam azokat az embereket akik sportolás mellett még képesek a bizonyítványaikat jelesre/kitűnőre megcsinálni. Mi lehet ennek a titka?Azok válaszát várnám,akik ebben a cipőben vannak. Ugyanis szeretnék sportolni,de a tanulás nagyon fontos számomra. Kitűnő tanuló lettem ebben az évben, szval a tanulással nincs bajom. Főként az érdekelne,hogy ti hogyan osztjátok be az időtöket...

Előre is köszönöm



2017. júl. 29. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt élsportoló osztálytársam, ő neki ha puskázott se vették észre és ami kettest ért is legalább 4 est kapott rá. Na így lehet.
2017. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

"Mi lehet ennek a titka?"


-Na, akkor nézzünk egy feleletet, ahol a napló kinyílik... Gergő, csukd be a füzetet, meghallgatlak jó?

-Tanárnő, tegnap későn értem haza edzésről, nem volt időm tanulni, nem lehetne következő órán felelnem? Addigra fel tudok készülni.

-Ó, értem, rendben van akkor következő órára úgy készülj, hogy akkor foglak feleltetni.


Így... Ha szerencséje van valakinek akkor jófej tanárokat fog ki akikben van annyi jóindulat, hogy nem feleltetnek le ha közbejön egy edzés és nem tudsz miatta tanulni.

2017. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ugy, hogy beosztjak az idejuket es nem pazaroljak el arra amire egy atlagos diak.
2017. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
26%

Hogy tudjátok! Első kettő!

Egyébként annyi, h iskola, utána sportok, onnan haza, ott tanulás, szabadidő és alvás. Kell az, hogy nagyon jól fogjon az agyad, bár edzés után sokkal jobban működik.


Én minden évben kitűnő voltam, mellette rengeteget sportoltam.

Ja igen, és sosem puskáztam!

Ha felszólított a tanár, mindig tudtam a választ.

2017. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már megint melyik g¥♡kér pontozott le?!
2017. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!